Aktualności

Konferencja biznesowa w Podegrodziu- 13 lipca 2017r.

Konferencja biznesowa w Podegrodziu.


Z inicjatywy Bożeny Malagi- Wrony Prezesa Zarządu Vesny i na zaproszenie Małgorzaty Gromali Wójta Gminy Podegrodzie zorganizowana została konferencja biznesowa poświęcona sukcesji gospodarczej, dedykowaną lokalnym przedsiębiorcom. Konferencja odbyła się 13 lipca w Gminnym Ośrodku Kultury w Podegrodziu.

W konferencji udział wzięli miejscowi przedsiębiorcy, jak również przedsiębiorcy z Gminy Łącko z Wójtem Janem Dziedziną na czele. Uczestnicy uzyskali praktyczne informacje, dotyczące źródeł pozyskiwania środków unijnych, zagrożeń i wyzwań wynikających z różnych form prawnych prowadzonego biznesu oraz budowy marki z wykorzystaniem content marketingu w mediach społecznościowych. Podczas konferencji wiedzą i doświadczeniem dotyczącym kwestii sukcesji gospodarczej dzieliła się Magdalena Wojdała prawnik, wykładowca akademicki, ekspert Radia Kraków, specjalista w zakresie sukcesji, Michał Golemo specjalista od pozyskiwania funduszy unijnych oraz Michał Krzak ekonomista i ekspert ds. mediów społecznościowych. Po oficjalnej części spotkania toczyły się długie rozmowy i konsultacje przedsiębiorców oraz samorządowców z organizatorami i wykładowcami konferencji biznesowej.
Konferencja została zorganizowana w ramach projektu pn. „Mielizny i wyzwania małych i średnich przedsiębiorstw” finansowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego i Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego S. A.

Skomentuj